İADE ve DEĞİŞİM:

 

Yasal olarak ürünü teslim aldıktan sonra kullanılmamış olması koşulu ile 30 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile gönderebilirsiniz.

 

Değişiklik yapmak istiyorsanız, kullanılmamış ürünü 30 gün içerisinde Filiz Aslı Tasarım mağazamızdan  ya da Online Shop (www.filizasli.com)  üzerinden MNG Kargo ile göndererek değiştirebilirsiniz.

 

İade ve değişim gönderilerinizi MNG Kargo ile yapmanız gerekmektedir. Farklı kargo firmaları tarafından gelen alıcı ödemeli kargolarınız kabul edilmeyecektir.

 

İADE ve DEĞİŞİM ŞARTLARI:

- Ürünlerin kullanılmamış olmaları gerekmektedir.

- Orjinal Filiz Aslı kutusu olmayan ya da yeniden kullanılamaz duruma gelmiş ürünler iade alınmaz.

- Kişiye özel hazırlanan ürünler iade alınmaz. (özel ölçü, özel renk, özel model veya malzeme tercihi vs.)

- Ürünlerde kesinlikle parfüm, krem, ten, ter vb.  koku olmamalıdır.

- Karşılaştığı darbeler (düşürme,çarpma) yüzünden kırılan malzemeleri bulunan ürünler iade alınmaz.

- Kullanıcı kaynaklı hasarların tadilatı, bedelinin ödenmesi ile yapılmaktadır.

- Ürünlerin üzerine direkt parfüm sıkılması, ya da ürünlerin krem sürülmüş cilt üzerinde kullanılması, ürünlerin malzemelerine zarar vereceğinden, bu tip uygulamalardan doğan bozukluklar iade kapsamına girmez.

- Deniz, havuz ve suda kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

 

Gelen ürün öncelikle ekibimiz tarafından incelenir. Eğer yukarıdaki şartlara uygun ise,  iade işlemi başlatılır ve tarafınıza iadenizin onaylandığı bildirilir. Onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza yada banka havalesi  olarak iade edilir. Bu süre Filiz Aslı Tasarımın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.

 

Hesabınız üzerinden ürünle ilgili iade kaydı oluşturarak MNG Kargo 453301257 müşteri kodumuz ile aşağıdaki adresimize gönderiniz. Bu kod ile gönderilmeyen ürünlerde sorumluluk kabul edilmemektedir.

İADE-DEĞİŞİM MNG KARGO BİLGİLERİ;

MNG Kargo Müşteri Kodu: 453301257

Filiz Aslı Tasarım

Kazımdirik Mh. Süvari Cd. No:50/B

Bornova 35040

İzmir